HakkımızdaNetaş Madencilik,
40 yılı aşkın süredir bentonit maden ocağı işletmeciliği, alt yapı ve yol yapımı işleri alanlarında faaliyet göstermeye devam etmektedir.


Tedarik, üretim, paketleme ve sevkiyat zincirinin tüm aşamalarını, alanında deneyimli uzman çalışanlara sahip olan Netaş Madencilik, kedi kumu üretim sürecinde kullanılan ileri teknoloji ve temin ettiği kaliteli hammadde sayesinde bölgedeki en kaliteli kedi kumu üretimini gerçekleştirmektedir.

Üretim Tesisimiz Fatsa Organize Sanayi / ORDU’da bulunmaktadır. Madencilik, hizmet ve kaliteye önem veren müşteri odaklı bakış açısıyla BentySandy, BentySandy Ultra Care Series ve Felin markalarıyla, ayrıca yurt içi ve yurt dışı merkezli iş ortakları ile birlikte Evcil Hayvan Ürünleri Sektöründe hizmet vermekte olup kapasite artışı için yeni yatırım projeleri ve Ar-Ge çalışmalarını sürdürmektedir.

Kullandığımız hammadde, dünyanın en kaliteli ve en yüksek rezerve sahip olan beyaz bentonit ocağından temin edilmektedir.

Yüksek teknoloji ile tasarlanmış otomasyon sistemi sayesinde tüm üretim aşamaları, titizlikle izlenmekte ve yüksek kalite standardında süreklilik sağlanmaktadır.  

Kedi Kumu Deposu’nun amacı Netaş Madencilik ürünlerini halkımızla uygun fiyatla buluşturmaktır.
 
Yükleniyor...