Sıkça Sorulan Sorular

Evet, kredi kartı bilgilerinizi kesinlikle görmüyoruz.

Kredi kartı bilgileriniz anlaşmalı olduğumuz Pay TR sistemi tarafından alınır, bankanızın 3D güvenlik sayfasına yönlendirilirsiniz.

Oradan dilerseniz telefon uygulamanızdan, dilerseniz de SMS bilgilendirmesi ile alışverişinize onay verirsiniz.

Kedi Kumu Deposu olarak bizler sizin ödeme bilgilerinizi görmeyiz.
Ürünlerimizin kalitesi dünyada konuşuluyor.

Kedi kumlarımız, Kasım 2023 itibariyle 53 ülkede pati sever ailelerin evlerine hijyen taşıyor.

Kumlarımız Fatsa'nın en kaliteli bentonit madeninden firmamız tarafından çıkarılmakta, kendi fabrikamızda işlenmekte ve yine kendi tesislerimizde paketlenip dünyaya dağıtılmaktadır.

Üretim aşamasında her saatte 7 kez yapılan tozsuzluk, topaklanma, koku kontrolü, sıvı hapsetme kapasitesi testlerimiz ve tüm süreçlerin bünyemizde gerçekleşmesi sayesinde her pakette aynı kaliteyi sizlere garanti edebiliyoruz.
En kısa sürede smiley

Hafta içinde 12:00'e kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün,

12:00 sonrası verdiğiniz siparişleriniz ertesi gün,

Hafta sonu verdiğiniz siparişleriniz Pazartesi günü kargoya verilir.

Siparişinizin her aşamasında size maille bildirimler yapılır, faturanız mailinize gönderilir. 
Sizi ve kedinizi mutlu edecek kedi kumunu seçmenin bazı püf noktaları vardır.
 
Kötü kokuyu hapsetme: İyi bir kedi kumunun, kötü kokuyu hapsetmesi için ilave parfüme ihtiyaç yoktur. Müşteri tercihleri sebebiyle ve / veya koku hapsetme kapasitesi düşük olan kedi kumlarının çoğunda kötü kokuyu bastırmak amacı ile yağ veya su bazlı çeşitli parfümler kullanılmaktadır.

Kalitesi yüksek parfümlü kedi kumu, özellikle koku emme kapasitesi yüksek ise, ambalajı ilk açıldığında parfüm kokusunu dışarıya vermez ve üründe parfüm az kullanılmış düşüncesi yaratır. Bunun sebebi tüm kokuları hapsetme özelliğinden kaynaklanmaktadır.

İdrar ve parfüm arasındaki yoğunluk farkı sayesinde, kedi idrarını yaptığında, kedi kumu sıvıyı emer ve parfüm kokusu açığa çıkar ve bu şekilde hoş bir parfüm kokusu ortama yayılmış olur. Ancak koku kontrol kapasitesi düşük bir kedi kumu kullanıldığında, ortamdaki idrar kokusunu yok etmek açısından parfüm çok etkili olmayabilir.


Güçlü topaklanma: Kaliteli bir hammadde kullanılarak, üretim süreçlerinde sık kalite kontrolü yapılan kedi kumlarının güçlü bir topaklanma kapasitesi vardır. Üretim aşamasında geçtiği çeşitli süreçlerle, bu kapasite ideal orana yükseltilir. Her gün yapılacak düzenli temizlikle, topaklarınız dağılmadan kedi tuvaletinizden kolayca uzaklaştırılır.

Sıvı tutma kapasitesi: Kedi Kumu Deposu'nda bulacağınız kedi kumları kendi ağırlıklarının yaklaşık 1,5 katı kadar sıvıyı anlık emme kapasitesine sahiptir. Özellikle bentonit madeninden yapılmış topaklanan kedi kumları, yapıldığı bentonit türüne ve kalitesine göre 1’e 1 ile 2 kat arası anlık emme kapasitesi vardır. Genellikle, laboratuvar şartlarında yavaş yavaş sıvı verme yöntemi ile %200 ile %350 arasında sıvı emme kapasitesinden bahsedilmektedir. Kaliteli bir ürün aldığınızda daha az kedi kumu ile daha fazla kedi idrarından kurtulabilirsiniz.

Uzun süre kullanım: Kedi Kumu Deposu'nda kullanımınıza sunulan tüm kumlarımız ambalajlarında yazdığı gibi en az 7-10 cm derinliğinde kullanıldığı, her gün en az 1 kez katı atıklardan arındırıldığı ve eksilen kum miktarı eklendiği taktirde 1 aydan uzun süre aynı performansla kullanılmaya devam edilebilir.


Tozsuzluk: Eğer tercihiniz doğal, topaklanan bir kumu kullanmaksa ham maddesinin bentonit yani bir çeşit kil olduğunu, dolayısıyla bir miktar tozlu olabileceğini aklınızda bulundurmalısınız. Kaliteli bentonit hammaddesinden yapılmış ve titiz bir üretim sürecinden geçmiş kumlarda hissedemeyeceğiniz kadar az tozla karşılaşırsınız. Kedi Kumu Deposu'nda satılan kumlarımız hem üretim hem de paketleme aşamalarında tozsuzlaştırma işlemlerinden geçerler ancak yapısı gereği ancak %99,5 tozsuz olabilirler.

Ekonomik olma:Kaliteli bir bentonit kedi kumu diğerlerine nazaran her zaman daha ekonomiktir. En az 1 ay boyunca kullanmayı hedeflediğiniz kedi kumunuzu alırken sadece fiyata odaklanmak, kaliteyi ve yukarıdaki kriterleri göz önünde bulundurmamak aldığınız üründen memnun kalmamanızla ve kumunuzu kısa sürede yenisiyle değiştirmenize, dolayısıyla ekonomik bir kum kullanmamanıza sebebiyet verecektir. Doğru ürüne doğru ücret ödemek, size her zaman kazanç sağlayacaktır.
Cevap, evet.

Kedi kumunuzu temiz bir kaba, derinliği en az 7 - 10 cm olacak şekilde boşaltınız.

7 - 10 cm kum kalınlığı tavsiye edilmesinin sebebi tüketici çok kum kullansın, daha çok tüketim olsun değil, aksine kedi idrarının topaklanması için mesafeye ihtiyacı olmasıdır.

Gerekli miktarda konulan kum sıvının dibe yapışmadan topaklanması için ona mesafe tanır, siz de süzgeçli küreğinizle tek parça olarak topağınızı kumunuzdan uzaklaştırabilirsiniz.

"Nasıl olsa her hafta kumu boşaltıp, kabı yıkıyorum" mantığıyla sığ konulan kumlar neticesinde topaklar kabın dibine yapışır, siz bunları temizlemek için küreğin sivri ucuyla kazımak zorunda kalırsınız, bu da topakların ufalanmasına, dolayısıyla kumunuzun geri kalanının kirlenmesine sebep olursunuz.

Gözlemleyeceğiniz gibi parçalanan topaklardan kopan parçalar kötü kokulara sebep olur, siz kendi elinizle kumunuzu kirletmiş olursunuz.

Bir diğer önemli husus da tuvalet kabınızın her gün en az 1 kez katı atıklardan arındırılması gerekliliğidir.

Bunun sebebi, oluşan topakların ve dışkıların, kediniz tuvaleti tekrar kullanırken istemeden parçalamasına, dolayısıyla patilerini ve kedi kumunu kirletmesine mahal vermemektir. 

Kediniz ve sizin için hijyenik kullanımlar dileriz.
Evet popüler tüm pazar yerlerinde mağazalarımız bulunuyor,

Trendyol, Hepsiburada, N11, Amazon, Pazarama ve PttAVM Kedi Kumu Deposu adıyla mağazalarımıza ulaşabilirsiniz.

Aşağıda bulunan Pazaryeri Mağazalarımız linkinden de mağazalarımızın linklerine ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor...